Euro 2012, variantet për grupet - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Euro 2012, variantet për grupet

Euro 2012, variantet për grupet

· 1 · 810

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 13-10-2011, 06:50:03
Euro 2012, variantet për grupet

Shorti per grupet e Europianit do te hidhet ne daten 2 dhjetor, por nderkohe dihet me saktesi se si do te shperndahen skuadrat ne te pakten dy vazot e para.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220476

Temat e fundit