Fitore e jashtëzakonshme e United - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fitore e jashtëzakonshme e United

Fitore e jashtëzakonshme e United

· 1 · 319

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 26-01-2011, 13:50:14
Fitore e jashtëzakonshme e United
      


Manchester Unitedi në mënyrë sensacionale ka përmbysur avantazhin prej dy golash të Blackpoolit për të shënuar fitore prej 3-2, në ndeshjen e mbetur të javës së 16-të të Ligës Premier të zhvilluar të martën mbrëma në Bloomfield Road. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/28694
      

Temat e fundit