×

Galliani: Ibrahimovic nuk shkon asgjëkundi

Galliani: Ibrahimovic nuk shkon asgjëkundi

· 1 · 496

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 15-10-2011, 12:50:03
Galliani: Ibrahimovic nuk shkon asgjëkundi

Disa dite pasi tronditi te gjithe milanistet me deklaraten se ishte i
lodhur nga futbolli dhe se po mendon nje terheqje te afert prej tij,
Zlatan Ibrahimovic rikthehet ne qender te vemendjes, duke dhene garanci
per respektimin e plote te kontrates.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220659
 

Milan, Galliani dhe Ibra sqarohen

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 07-10-2011, 14:50:09
nga SportNews
Galliani: Napoli kampionati, ne Champions

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-09-2011, 06:50:02
nga SportNews
Galliani: Milani ende nuk e ka fituar titullin

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 19-04-2011, 06:50:04
nga SportNews
Galliani: Leo nuk merriton kaq vrer

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 08-04-2011, 22:50:07
nga SportNews
Galliani: Borriello nuk do të rikthehet

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 20-11-2010, 05:50:09
nga SportNews