Gjermani, futbollistët duan psikolog - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjermani, futbollistët duan psikolog

Gjermani, futbollistët duan psikolog

· 1 · 407

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 09-09-2011, 18:50:03
Gjermani, futbollistët duan psikolog

Nuk mjafton vetem stervitja e trupit, edhe mendja duhet te kete pergatitjen e vete. Per kete futbollistet gjermane duan nje psikolog ne stafin teknik.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=218456

Temat e fundit