Ja sa vlejnë 20 paund për këtë futbollist! - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja sa vlejnë 20 paund për këtë futbollist!

Ja sa vlejnë 20 paund për këtë futbollist!

· 2 · 4811

  • Postime: 27101
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-12-2012, 08:42:50
Që futbollistët paguan me shuma stratosferike këtë e dinim por që do të shkonte puna deri këtu vështirë ta imagjinonim!

Mbrojtësi i ekipit të premier ligës angleze, West Bromwich, Liam Ridgewell, është fotografuar duke përdorur kartëmonedha 20 paund në vend të letrës higjenike. Fotoja është publikuar nga tablodi britanik “The Sun”.28-vjeçari fiton 20 mijë paund në javë dhe mësohet se ka bërë një foto të tillë për t’i treguar një shoku që kishte humbur një bast.

Por tifozët e ekipit kanë protestuar për një veprim të tillë duke e quajtur lojtarin “të sëmurë”.

Foton e ka bërë lojtari tjetër Steven Reid, i cili më pas e ka postuar në profilin e tij në “Twitter”.

Vetë lojtari u ka kërkuar falje tifozëve duke thënë se fotoja ishte private dhe ishte bërë në shtëpinë e tij rreth tetë muaj më parë.

/The Sun/Shekulli Online/Përgatiti: F.S./

  • Postime: 87
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-04-2013, 21:48:20
Ka njerez qe vdesin urie ne bote,ka njerez qe duan nje vit pune qofte per te marre ato parate qe ai ka aty,ndersa ky i perdor si leter higjenike!!

Temat e fundit