Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara - Sporti

×
Hyrja
Profili

Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

· 1 · 709

  • Postime: 1311

ne: 17-10-2011, 20:50:12
Juventus, sa shumë raste të shpërdoruara

Juventusi vazhdon te kryesoje Serine A edhe pas javes se gjashte, ka nje grup futbollistesh entuziaste dhe vjen ne kete sezon me nje stadium te ri spektakolar, por nderkohe, dyshimet e para nuk mund te fshihen me.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220788

Temat e fundit