Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe

Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe

· 5 · 970

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-06-2019, 14:40:41
 

E gjithë bota pret mbrëmjen e sotme në Wanda Metropolitana ku luhet finalja e madhe e Champions League. Liverpool e Tottenham diskutojnë një finale të gjithën angleze, ku ndoshta favorit mund të jenë Reds e Jurgen Klopp, por surprizat mund ti bëjnë Spurs të Maurizio Pochettino.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-06-2019, 23:24:14
Liverpuli kampion me rezultatin e paster 2-0

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 02-06-2019, 11:16:40
Finale jo e zjarrte, madje dhume e cilesojne di finalja me e keqe ne historine e futbollit

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 02-06-2019, 12:30:40
Nje Highlight e pati gjithsesi :-[ • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 03-06-2019, 10:56:44


Quhet Kinsey Wolanski, eshte modele dhe social media influencer. Ne fakt qe nje veprim qe i solli shume vemendje qe vlen miliona, sepse mediat vetem per te flasin. 

Temat e fundit