×

Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe

· 5 · 78

Liverpool vs. Tottenham - Finalja e madhe

· 5 · 78

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-06-2019, 14:40:41
 

E gjithë bota pret mbrëmjen e sotme në Wanda Metropolitana ku luhet finalja e madhe e Champions League. Liverpool e Tottenham diskutojnë një finale të gjithën angleze, ku ndoshta favorit mund të jenë Reds e Jurgen Klopp, por surprizat mund ti bëjnë Spurs të Maurizio Pochettino.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 01-06-2019, 23:24:14
Liverpuli kampion me rezultatin e paster 2-0

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 02-06-2019, 11:16:40
Finale jo e zjarrte, madje dhume e cilesojne di finalja me e keqe ne historine e futbollit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 261
kart hadasht
#3 ne: 02-06-2019, 12:30:40
Nje Highlight e pati gjithsesi :-[ • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 03-06-2019, 10:56:44


Quhet Kinsey Wolanski, eshte modele dhe social media influencer. Ne fakt qe nje veprim qe i solli shume vemendje qe vlen miliona, sepse mediat vetem per te flasin. 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super