Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 03-06-2019, 10:56:44 »

https://twitter.com/KinseyWolanski/status/1135201182954078208?s=19

Quhet Kinsey Wolanski, eshte modele dhe social media influencer. Ne fakt qe nje veprim qe i solli shume vemendje qe vlen miliona, sepse mediat vetem per te flasin. 
Postuar nga: Alban
« ne: 02-06-2019, 12:30:40 »

Nje Highlight e pati gjithsesi :-[Postuar nga: erlehta
« ne: 02-06-2019, 11:16:40 »

Finale jo e zjarrte, madje dhume e cilesojne di finalja me e keqe ne historine e futbollit
Postuar nga: M A X
« ne: 01-06-2019, 23:24:14 »

Liverpuli kampion me rezultatin e paster 2-0

https://www.youtube.com/watch?v=_jGYLilo5Ug
Postuar nga: M A X
« ne: 01-06-2019, 14:40:41 »

 

E gjithë bota pret mbrëmjen e sotme në Wanda Metropolitana ku luhet finalja e madhe e Champions League. Liverpool e Tottenham diskutojnë një finale të gjithën angleze, ku ndoshta favorit mund të jenë Reds e Jurgen Klopp, por surprizat mund ti bëjnë Spurs të Maurizio Pochettino.