×
Hyrja
Profili

Mata kërkon të luajë për Liverpool

Mata kërkon të luajë për Liverpool

· 1 · 227
*

ne:
SportNews
ne: 27-06-2011, 08:50:02
Mata kërkon të luajë për Liverpool
      


Lojtari i Valencias pritet që gjatë kësaj vere të largohet nga “Mestalla” dhe do të konsiderojë transferimin te Liverpooli pasi ai vetë ka shprehur dëshirën për të luajtur në Premier Ligë. “Nëse Liverpooli është interesuar për Matan atëherë gjitha (c) Top Channel
         

http://laj.me/46625