Më 3 qershor rinis sezoni futbollistik ne Shqipëri - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Më 3 qershor rinis sezoni futbollistik ne Shqipëri

Më 3 qershor rinis sezoni futbollistik ne Shqipëri

· 1 · 786

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 13-05-2020, 22:28:46
 

Pas mbledhjes së sotme ndërmjet FSHF-së dhe presidentëve të klubeve të Superiores eshte vendosur 3 qershori si datë për rinisjen e sezonit futbollistik. Tashmë FSHF pret miratimin nga ana e qeverisë. Mbledhja u zhvillua pas punës së kryer nga stafi i FSHF për përgatitjet mbi rifillimin e garës futbollistike në vend. Ekspertët mjekësorë të Federatës kanë përgatitur një protokoll mjekësor i cili është konsultuar me Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në dy takimet e zhvilluara ditët e fundit.

Temat e fundit