Milan zhgënjen sërish, edhe Juve barazim - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Milan zhgënjen sërish, edhe Juve barazim

   Milan zhgënjen sërish, edhe Juve barazim

  · 1 · 538

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

  ne: 22-09-2011, 10:50:03
  Milan zhgënjen sërish, edhe Juve barazim

  Jane luajtur edhe ndeshjet e tjera te javes se trete te Serise A, ku ka zhgenjyer serish Milani edhe pse ka marre nje pike nga barazimi 1-1 me Udinezen ne San Siro.


  http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=219162

  Temat e fundit