Një kombëtare “e arnuar” në Francë - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një kombëtare “e arnuar” në Francë

Një kombëtare “e arnuar” në Francë

· 1 · 420

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 07-10-2011, 06:50:02
Një kombëtare “e arnuar” në Francë


Kombetarja e Shqiperise u largua mesditen e sotme nga hoteli ku ishte grumbulluar ne Durres, per te nisur udhetimin drejt Parisit, ku do te zhvillohet ndeshja kualifikuese e Euro 2012, perballe Frances.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220077

Temat e fundit