×

Plotësohet Euro 2012

· 1 · 384

Plotësohet Euro 2012

· 1 · 384

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 12-10-2011, 00:50:02
Plotësohet Euro 2012

Ndeshjet e fundit eleminatore kane percaktuar 10 skuadrat finaliste te Euro 2012 dhe 8 ekipet qe do te luajne ne fazen play off.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220414
  • M'pelqe
    Kot fare
    Super