Puyol nuk luan kundër Arsenalit - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Puyol nuk luan kundër Arsenalit

Puyol nuk luan kundër Arsenalit

· 1 · 255

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 15-02-2011, 20:50:04
Puyol nuk luan kundër Arsenalit
      


Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, do të mungojë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Arsenalit, pasi nuk ka arritur të rikuperohet. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/30847
      

Temat e fundit