Puyol: Nuk mendojmë për pikët e Realit - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Puyol: Nuk mendojmë për pikët e Realit

Puyol: Nuk mendojmë për pikët e Realit

· 1 · 226

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 17-01-2011, 21:50:13
Puyol: Nuk mendojmë për pikët e Realit
      


Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Carles Puyol, ka thënë se skuadra e tij duhet të vazhdojë me fitore dhe të mos mendojë nëse sfiduesi për titull, Real Madrid, do të humbë pikë. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/27878
      

Temat e fundit