Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 17-12-2019, 07:00:32 »

Barcelones i paska rene Telebingo 😮
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 16-12-2019, 12:34:21 »

Shorti i Champions League

 
Postuar nga: Charlie
« ne: 14-10-2019, 15:55:07 »

Se le gjeneka a gjineka 😂😂


E paska marre lumi te shkretin :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 03-10-2019, 13:59:56 »

O Berno, hec nxirre koken se humbi Interi LOL

Se le gjeneka a gjineka 😂😂
Postuar nga: Charlie
« ne: 03-10-2019, 00:01:39 »

O Berno, hec nxirre koken se humbi Interi LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 19-09-2019, 16:59:12 »

Ndeshje e bukur ishte ajo midis Juventus dhe Atletico Madrid.
Ndersa zhgenjyese ishte ndeshja Real Madrid - Paris Saint Germain 😒😒
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 18-09-2019, 13:36:01 »

Rezultatet e mbrenshme :)

 
Postuar nga: M A X
« ne: 17-09-2019, 18:28:37 »

O MAX po ku eshte Berni qe nuk po e sjell koken :D Ai ka qene i sportit, po me duket qe prejse i ka ik Milani per lesh nuk po duket kendej fare :D
S'ka kohe gjoja :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 17-09-2019, 15:31:13 »

O MAX po ku eshte Berni qe nuk po e sjell koken :D Ai ka qene i sportit, po me duket qe prejse i ka ik Milani per lesh nuk po duket kendej fare :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 17-09-2019, 14:32:25 »

Ne Shqiperi, me duket transmeton kanalet e sportit Tring.