Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

· 14 · 1481

 • Postime: 1311
 • Karma: +0/-0

ne: 18-10-2011, 04:50:08
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Fushata e Champions League do te mberrije ne mes te rruges, me ndeshjet e treta qe do te luhen te marten dhe te merkuren. Vizita e Bajernit ne Napoli eshte ndeshja me e shumepritur e javes, ne te njejten kohe qe Reali dhe Arsenali kane dy sfida te “sikletshme” franceze, perballe Lionit dhe Marsejes.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220800

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-04-2019, 10:07:36
Sot në mbrëmje do të startojë edhe faza më emocionuese e Champions League. Skuadrat e para që do të zbresin në do të jenë Totenhem & Mançester Siti, dhe Liverpulit & Portos.

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-04-2019, 10:24:00
Do preferoja ta fitonte kupen njera nga përfaqësueset e liges angleze😄.

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-04-2019, 10:41:13
erlehta, si psh Manchester United :D

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-04-2019, 10:47:05
Mhhhhhh, Liverpooli me shumë se me pelqen Klopi 😄.
E kam perzemer qëkur trajnonte Dortmundin 😁

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-05-2019, 08:04:24
Mesa duket
Finalja Barcelona - Ajax

#6 ne: 02-05-2019, 08:29:46
Messi the Best. Forca Barcelona.

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-05-2019, 08:35:02
Po, dhe mua ashtu me duket. Por do jete nje finale e bukur :)

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-05-2019, 08:44:25
Liverpooli dhe Kloppo ndoshta bejne mbrekulli. Ku i dihet, ndoshta zhgenjen Barcelona si dikur me Romen 😆

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-05-2019, 23:04:16
Bravo Kloppo 😂

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-05-2019, 19:29:01
Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.

 • Postime: 7078
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 09-05-2019, 20:03:39
Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.

Kjo është bukuria e futbollit 😁

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 04-03-2020, 20:22:17
@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 04-03-2020, 21:22:04
@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.

https://tickets.lask.at/

Temat e fundit