Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 04-03-2020, 21:22:04 »

@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.

https://tickets.lask.at/
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 04-03-2020, 20:22:17 »

@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.
Postuar nga: erlehta
« ne: 09-05-2019, 20:03:39 »

Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.

Kjo është bukuria e futbollit 😁
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-05-2019, 19:29:01 »

Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.
Postuar nga: erlehta
« ne: 07-05-2019, 23:04:16 »

Bravo Kloppo 😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-05-2019, 08:44:25 »

Liverpooli dhe Kloppo ndoshta bejne mbrekulli. Ku i dihet, ndoshta zhgenjen Barcelona si dikur me Romen 😆
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 02-05-2019, 08:35:02 »

Po, dhe mua ashtu me duket. Por do jete nje finale e bukur :)
Postuar nga: Messi the best
« ne: 02-05-2019, 08:29:46 »

Messi the Best. Forca Barcelona.
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-05-2019, 08:04:24 »

Mesa duket
Finalja Barcelona - Ajax
Postuar nga: erlehta
« ne: 09-04-2019, 10:47:05 »

Mhhhhhh, Liverpooli me shumë se me pelqen Klopi 😄.
E kam perzemer qëkur trajnonte Dortmundin 😁