Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës - Sporti

×
Hyrja
Profili

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

· 14 · 1149

 • Postime: 1311

ne: 18-10-2011, 04:50:08
Rikthehet Champions, momenti i së vërtetës

Fushata e Champions League do te mberrije ne mes te rruges, me ndeshjet e treta qe do te luhen te marten dhe te merkuren. Vizita e Bajernit ne Napoli eshte ndeshja me e shumepritur e javes, ne te njejten kohe qe Reali dhe Arsenali kane dy sfida te “sikletshme” franceze, perballe Lionit dhe Marsejes.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220800

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-04-2019, 10:07:36
Sot në mbrëmje do të startojë edhe faza më emocionuese e Champions League. Skuadrat e para që do të zbresin në do të jenë Totenhem & Mançester Siti, dhe Liverpulit & Portos.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-04-2019, 10:24:00
Do preferoja ta fitonte kupen njera nga përfaqësueset e liges angleze😄.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-04-2019, 10:41:13
erlehta, si psh Manchester United :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-04-2019, 10:47:05
Mhhhhhh, Liverpooli me shumë se me pelqen Klopi 😄.
E kam perzemer qëkur trajnonte Dortmundin 😁

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-05-2019, 08:04:24
Mesa duket
Finalja Barcelona - Ajax

#6 ne: 02-05-2019, 08:29:46
Messi the Best. Forca Barcelona.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-05-2019, 08:35:02
Po, dhe mua ashtu me duket. Por do jete nje finale e bukur :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-05-2019, 08:44:25
Liverpooli dhe Kloppo ndoshta bejne mbrekulli. Ku i dihet, ndoshta zhgenjen Barcelona si dikur me Romen 😆

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 07-05-2019, 23:04:16
Bravo Kloppo 😂

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-05-2019, 19:29:01
Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 09-05-2019, 20:03:39
Po dhe Tottenham mbrëmë bëri çudi.

Kjo është bukuria e futbollit 😁

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 04-03-2020, 20:22:17
@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.

 • Postime: 26706
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 04-03-2020, 21:22:04
@erlehta dhe @MAX na gjeni ndonje bilet, LASK vs Manchester United.

https://tickets.lask.at/

Temat e fundit