RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

· 2 · 736

  • Postime: 728
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-01-2020, 17:11:18
 

Kobe humbi jeten sebashku me vajzen 13 vjecare Gianna dhe 7 persona te tjere ne nje aksident tragjik me helikopter. Do i kujtoj me mall netet pa gjume per te pare lojen e tij magjike. Rest in Peace Legend.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-01-2020, 10:15:10
Edhe nje here media tregoi veten me raportimet me standarte te pabarabarta, ku ne njeren ane raportohej vetem per vdekjen e starit te NBA, nga ana tjeter 8 te vdekurit e tjere ose nuk permendeshin fare, ose thjeshte si numra. Pastaj habiten kur publiku tregon mungese te thelle besimi ndaj mediave tradicionale.

Sdq, dy foto si homazh per kete yll te sportit.
 

 

Temat e fundit