×
Hyrja
Profili

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

· 2 · 257

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 27-01-2020, 17:11:18
 

Kobe humbi jeten sebashku me vajzen 13 vjecare Gianna dhe 7 persona te tjere ne nje aksident tragjik me helikopter. Do i kujtoj me mall netet pa gjume per te pare lojen e tij magjike. Rest in Peace Legend.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-01-2020, 10:15:10
Edhe nje here media tregoi veten me raportimet me standarte te pabarabarta, ku ne njeren ane raportohej vetem per vdekjen e starit te NBA, nga ana tjeter 8 te vdekurit e tjere ose nuk permendeshin fare, ose thjeshte si numra. Pastaj habiten kur publiku tregon mungese te thelle besimi ndaj mediave tradicionale.

Sdq, dy foto si homazh per kete yll te sportit.
 

 
 

legjenda e liqenit te ohrit

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:47:07
nga InfoZ
Si luhet loja e basketbollit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-03-2020, 20:26:26
nga InfoZ
Legjenda e Pumes me tre kembe

Nisur nga ciarliRubrika Përralla dhe Anekdota

Postimi i fundit 16-01-2014, 17:16:24
nga ciarli
Frazier, legjenda drejt shuarjes

Nisur nga M A XRubrika Sporte Ekstreme

Postimi i fundit 06-11-2011, 23:42:37
nga M A X
Legjenda metropolitane

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 25-08-2011, 01:13:17
nga M A X