RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit - Sporti

×
Hyrja
Profili

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

RIP Kobe Bryant legjenda e basketbollit

· 2 · 312

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-01-2020, 17:11:18
 

Kobe humbi jeten sebashku me vajzen 13 vjecare Gianna dhe 7 persona te tjere ne nje aksident tragjik me helikopter. Do i kujtoj me mall netet pa gjume per te pare lojen e tij magjike. Rest in Peace Legend.

  • Postime: 26706
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-01-2020, 10:15:10
Edhe nje here media tregoi veten me raportimet me standarte te pabarabarta, ku ne njeren ane raportohej vetem per vdekjen e starit te NBA, nga ana tjeter 8 te vdekurit e tjere ose nuk permendeshin fare, ose thjeshte si numra. Pastaj habiten kur publiku tregon mungese te thelle besimi ndaj mediave tradicionale.

Sdq, dy foto si homazh per kete yll te sportit.
 

 

Temat e fundit