Ronaldo lojtar i Milanit? - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ronaldo lojtar i Milanit?

Ronaldo lojtar i Milanit?

· 2 · 256

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 07-04-2011, 22:50:03
Ronaldo lojtar i Milanit?
      


Ëndërr apo realitet? Deklarata e të martës dhënë nga Silvio Berlusconi, se ai dëshiron ta transferojë te Milani asin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka bërë bujë të madhe nëpër mediumet angleze, italiane dhe spanjolle. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/37195
      

  • Postime: 4264
  • Karma: +73/-57

#1 ne: 08-04-2011, 00:09:17
Nuk i duhen Milanit pedera :D  lete shkon tek Interi aty ka vendin ky :D

Temat e fundit