×
Hyrja
Profili

Ronaldo vs Messi - Ke preferoni?

Ronaldo vs Messi - Ke preferoni?

· 5 · 411

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-03-2019, 23:38:38
 

  • Postime: 7059
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 29-03-2019, 04:07:48
Te dy shumë te mire jane.
Nje gje me ben përshtypje, përse Mesi qendron gjithmone tek Barcelona. Ok, rrogen e ka te majme, luan si do, u rri me Barcelonën etj etj
Do me pëlqente ta shihja tek ndonjë klub tjetër.

  • Postime: 24
Rommel
#2 ne: 29-03-2019, 22:55:11
Sigurisht qe te dy lojtare te mire jane, por Mesi eshte me i miri dihet kjo .

  • Postime: 1
Uriel
#3 ne: 29-03-2019, 22:57:23
MESSI eshte futbolli..

  • Postime: 7059
  • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 30-03-2019, 21:33:01
Lexova qe Mesi e ndjente shumë mungesen  e Ronaldos ne la liga 😁
 

Rekord i ri i Cristiano Ronaldo

Nisur nga InfoZRubrika Sporti

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:25:14
nga InfoZ
Shes fanpage C.Ronaldo 234K

Nisur nga tonkeriRubrika Tregu Webmasterave

Postimi i fundit 06-08-2013, 13:50:33
nga UrL
Ronaldo prane golit te tij te 100

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 26-10-2011, 19:24:19
nga Johny Boy
Ronaldo, Kaka dhe Benzema i japin fitoren Realit kunder Ajaxit

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-09-2011, 23:19:42
nga Johny Boy
Cristiano Ronaldo - Futbollisti miliardier

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 09-06-2020, 17:09:11
nga M A X