Ronaldo vs Messi - Ke preferoni? - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ronaldo vs Messi - Ke preferoni?

Ronaldo vs Messi - Ke preferoni?

· 5 · 933

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-03-2019, 23:38:38
 

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-03-2019, 04:07:48
Te dy shumë te mire jane.
Nje gje me ben përshtypje, përse Mesi qendron gjithmone tek Barcelona. Ok, rrogen e ka te majme, luan si do, u rri me Barcelonën etj etj
Do me pëlqente ta shihja tek ndonjë klub tjetër.

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-03-2019, 22:55:11
Sigurisht qe te dy lojtare te mire jane, por Mesi eshte me i miri dihet kjo .

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 29-03-2019, 22:57:23
MESSI eshte futbolli..

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 30-03-2019, 21:33:01
Lexova qe Mesi e ndjente shumë mungesen  e Ronaldos ne la liga 😁

Temat e fundit