Shkarkimi i Panuçit, me të Shqipëria ishte një katastrofë - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkarkimi i Panuçit, me të Shqipëria ishte një katastrofë

Shkarkimi i Panuçit, me të Shqipëria ishte një katastrofë

· 6 · 581

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-03-2019, 19:11:47
 

Kristian Panuçi nuk do të jetë më trajner i Kombëtares kuqezi. Humbja e djeshme me Turqinë ka rezultuar fatale për italianin, pozitat e të cilit ishin tronditur fort që pas trupërimit me Skocinë 4-0 vitin e shkuar. Por gjithsesi Duka i dha besim Panuçit, besim të cilin priste ta shikonte të kthehej në rezultativ që në ndeshjen e djeshme në “Loro Boriçi” kundër Turqisë, përfundimi i së cilësh ishte sërish i hidhur për Shqipërinë.

Turqia fitoi 2-0, por ajo që dhembi më shumë ishte shuarja totale e skuadrës në fushë pas golit të dytë dhe gjithashtu edhe fikja e Panuçit, që ra në black out dhe e vetmja gjë që po mendonte në kokën e tij deri në fërshëllimën përfudimtare, ishte justifikimi i radhës. https://balkanweb.com/shkarkimi-i-panucit-me-te-shqiperia-ishte-nje-katastrofe/

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 25-03-2019, 19:19:31
Ishte vendimi i duhur, i vonuar por i duhuri

 • Postime: 7082
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-03-2019, 19:21:40
Kush është tani ne listë ?

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-03-2019, 19:24:53
S'kane dhene asgje..sy e vesh jemi
Te vene Duken LOL

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-03-2019, 20:10:19
Nuk mendoj qe humba është vetem faji i Panucit.

 • Postime: 7506
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 25-03-2019, 21:23:33
Shyqyr qe iku ai palacoja se e dermoi ekipin me arrogancen e vet.
Tashti faji mbetet jetim por iku nje plehre dhe ndoshta edhe plehra te tjeret do ikin bashke me te. :D

Meqe ra fjala gol Shqiperia. :D

Temat e fundit