Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-03-2019, 21:23:33 »

Shyqyr qe iku ai palacoja se e dermoi ekipin me arrogancen e vet.
Tashti faji mbetet jetim por iku nje plehre dhe ndoshta edhe plehra te tjeret do ikin bashke me te. :D

Meqe ra fjala gol Shqiperia. :D
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 25-03-2019, 20:10:19 »

Nuk mendoj qe humba është vetem faji i Panucit.
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 19:24:53 »

S'kane dhene asgje..sy e vesh jemi
Te vene Duken LOL
Postuar nga: erlehta
« ne: 25-03-2019, 19:21:40 »

Kush është tani ne listë ?
Postuar nga: Monique
« ne: 25-03-2019, 19:19:31 »

Ishte vendimi i duhur, i vonuar por i duhuri
Postuar nga: M A X
« ne: 25-03-2019, 19:11:47 »

 

Kristian Panuçi nuk do të jetë më trajner i Kombëtares kuqezi. Humbja e djeshme me Turqinë ka rezultuar fatale për italianin, pozitat e të cilit ishin tronditur fort që pas trupërimit me Skocinë 4-0 vitin e shkuar. Por gjithsesi Duka i dha besim Panuçit, besim të cilin priste ta shikonte të kthehej në rezultativ që në ndeshjen e djeshme në “Loro Boriçi” kundër Turqisë, përfundimi i së cilësh ishte sërish i hidhur për Shqipërinë.

Turqia fitoi 2-0, por ajo që dhembi më shumë ishte shuarja totale e skuadrës në fushë pas golit të dytë dhe gjithashtu edhe fikja e Panuçit, që ra në black out dhe e vetmja gjë që po mendonte në kokën e tij deri në fërshëllimën përfudimtare, ishte justifikimi i radhës. https://balkanweb.com/shkarkimi-i-panucit-me-te-shqiperia-ishte-nje-katastrofe/