Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare

Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare

· 1 · 417

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 02-09-2011, 20:50:02
Shqipëri-Francë, formacionet zyrtare

Shqiperia do te luaje me dyshen sulmuese Salihi-Bogdani ndaj Frances, ne ndeshjen e vlefshme per eliminatoret e Euro 2012 qe do te zhvillohet ne oren 21.00 ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=218028

Temat e fundit