Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 03-02-2020, 11:28:08 »

Dhe Kansas City Chiefs fitojne perseri pas 50 vjetesh finalen e Superbowl. Me interesant qe spektakli i Shakiras dhr JLO :D
https://youtu.be/pILCn6VO_RU
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 02-02-2020, 18:57:01 »

 

Sonte luhet finalja e madhe e American Football, Superbowl mes San Francisco 49ers kunder Kansas City Chiefs. Do e shihni? Per ke beni tifo dhe kush mendoni se do te fitoje?