Super Bowl LIV - Tema Sportive

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Super Bowl LIV

Super Bowl LIV

· 2 · 452

  • Postime: 611
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-02-2020, 18:57:01
 

Sonte luhet finalja e madhe e American Football, Superbowl mes San Francisco 49ers kunder Kansas City Chiefs. Do e shihni? Per ke beni tifo dhe kush mendoni se do te fitoje?

  • Postime: 611
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-02-2020, 11:28:08
Dhe Kansas City Chiefs fitojne perseri pas 50 vjetesh finalen e Superbowl. Me interesant qe spektakli i Shakiras dhr JLO :D

Temat e fundit