Super Bowl LIV - Sporti

×
Hyrja
Profili

Super Bowl LIV

Super Bowl LIV

· 2 · 296

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-02-2020, 18:57:01
 

Sonte luhet finalja e madhe e American Football, Superbowl mes San Francisco 49ers kunder Kansas City Chiefs. Do e shihni? Per ke beni tifo dhe kush mendoni se do te fitoje?

  • Postime: 611
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-02-2020, 11:28:08
Dhe Kansas City Chiefs fitojne perseri pas 50 vjetesh finalen e Superbowl. Me interesant qe spektakli i Shakiras dhr JLO :D

Temat e fundit