×
Hyrja
Profili

Superliga, barazim në “Loro Borici”

Superliga, barazim në “Loro Borici”

· 1 · 706

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 16-10-2011, 02:56:10
Superliga, barazim në “Loro Borici”

Gafa e Sukajt ne fund beri qe Vllaznia dhe Tirana te ndajne nga 1 pike ne “Loro Borici”. Supersfida e javes se gjashte mes ketyre dy skuadrave perfundoi ne barazim 2-2.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220696
 

Superliga, Teuta merr kreun

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-10-2011, 06:51:41
nga SportNews
Superliga, dhunë nga tifozët e Tomorit

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 27-09-2011, 14:50:16
nga SportNews
Superliga e Kosovës në ritenderim

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 24-09-2011, 06:50:02
nga SportNews
Superliga, fiton Flamurtari dhe Apolonia

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 11-09-2011, 22:50:03
nga SportNews
Nis Superliga

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 11-09-2011, 00:50:03
nga SportNews