Superliga, barazim në “Loro Borici” - Sporti

×
Hyrja
Profili

Superliga, barazim në “Loro Borici”

Superliga, barazim në “Loro Borici”

· 1 · 752

  • Postime: 1311

ne: 16-10-2011, 02:56:10
Superliga, barazim në “Loro Borici”

Gafa e Sukajt ne fund beri qe Vllaznia dhe Tirana te ndajne nga 1 pike ne “Loro Borici”. Supersfida e javes se gjashte mes ketyre dy skuadrave perfundoi ne barazim 2-2.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220696

Temat e fundit