×

Superliga, Teuta merr kreun

Superliga, Teuta merr kreun

· 1 · 542

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 17-10-2011, 06:51:41
Superliga, Teuta merr kreun

Fale nje penalltie te realizuar nga kapiteni Arjan Sheta ne minuten e 21’ Teuta arrin te mposhte Apollonine ne fushen e saj me rezultatin 0-1.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220729
 

Superliga, barazim në “Loro Borici”

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 16-10-2011, 02:56:10
nga SportNews
Superliga, dhunë nga tifozët e Tomorit

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 27-09-2011, 14:50:16
nga SportNews
Superliga e Kosovës në ritenderim

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 24-09-2011, 06:50:02
nga SportNews
Superliga, fiton Flamurtari dhe Apolonia

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 11-09-2011, 22:50:03
nga SportNews
Nis Superliga

Nisur nga SportNewsRubrika Sporti

Postimi i fundit 11-09-2011, 00:50:03
nga SportNews