×

“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve

“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve

· 1 · 1685

  • Postime: 4261
Charlie
ne: 30-10-2019, 19:55:25
Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku duket një nga ish-trajnerët dhe ish-pjestarët e stafit teknik të ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi, i cili godet futbollistët e tij pas një ndeshje.
E gjithë historia ka nisur pas një humbje të skuadrës që Tarazhit, ish-trajneri i acaruar me lojtarët e tij, teksa i tregon se kush kishte fajet gjatë ndeshjes, fillon edhe të godasë lojtarët e vegjël që qëndrojnë të ulur para tij, shkruan ora news. Në një moment, një nga lojtarët edhe ngrihet për të mos duruar më.Kujtojmë se video është e disa kohëve më parë, ndërsa Ndue Tarazhi nuk është më pjesë e stafit teknik të Laçit U-17. /KultPlus.com
 

dhoma chat shqiptar

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:13:25
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
tuneli film shqiptar i plote

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:08
nga InfoZ
psikolog shqiptar

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:57:35
nga InfoZ
sporti shqiptar

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:47:04
nga InfoZ