“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve - Sporti

×
Hyrja
Profili

“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve

“Tërbohet” trajneri shqiptar, shpulla futbollistëve

· 1 · 1800

  • Postime: 4261

ne: 30-10-2019, 19:55:25
Një video tronditëse po qarkullon në rrjetet sociale, ku duket një nga ish-trajnerët dhe ish-pjestarët e stafit teknik të ekipit të Laçit U-17, Ndue Tarazhi, i cili godet futbollistët e tij pas një ndeshje.
E gjithë historia ka nisur pas një humbje të skuadrës që Tarazhit, ish-trajneri i acaruar me lojtarët e tij, teksa i tregon se kush kishte fajet gjatë ndeshjes, fillon edhe të godasë lojtarët e vegjël që qëndrojnë të ulur para tij, shkruan ora news. Në një moment, një nga lojtarët edhe ngrihet për të mos duruar më.Kujtojmë se video është e disa kohëve më parë, ndërsa Ndue Tarazhi nuk është më pjesë e stafit teknik të Laçit U-17. /KultPlus.com

Temat e fundit