×

Torres dëshiron pronarë të rinj në Liverpool

Torres dëshiron pronarë të rinj në Liverpool

· 1 · 147

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 01-09-2010, 11:50:03
Torres dëshiron pronarë të rinj në Liverpool
      


Fernando Torres është i zhgënjyer që Liverpooli nuk ka arritur të gjejë pronarë të rinj, të cilët do t’i mundësojnë klubit t’iu kthehet ditëve të famshme në Anfield. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/13417
      
 

Megjithatë, Torres nuk largohet?

Nisur nga SportNews

Postimi i fundit 06-07-2010, 05:50:08
nga SportNews
Torres: E ardhmja, pas Botërorit

Nisur nga SportNews

Postimi i fundit 06-07-2010, 23:50:09
nga SportNews
Iniesta: E ardhmja e Torres, brenda dy javësh

Nisur nga SportNews

Postimi i fundit 13-07-2010, 17:50:09
nga SportNews
Hodgson krenar me Torres dhe Reina

Nisur nga SportNews

Postimi i fundit 14-07-2010, 17:50:06
nga SportNews
Hodgson: Torres dhe Gerrard nuk janë në shitje

Nisur nga SportNews

Postimi i fundit 16-07-2010, 23:50:05
nga SportNews