×

UEFA dënon Rooney me 3 ndeshje skualifikim

UEFA dënon Rooney me 3 ndeshje skualifikim

· 1 · 412

  • Postime: 1311
SportNews
ne: 13-10-2011, 22:50:02
UEFA dënon Rooney me 3 ndeshje skualifikim

Wayne Rooney, sulmuesi i Manchester United dhe kombetares angleze eshte pezulluar 3 ndeshje, pas kartonit te kuq te marre ne ndeshjen ndaj Malit te Zi, te premten e kaluar.


http://www.top-channel.tv/artikull.php?ref=rss&id=220553