Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit - Sporti

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit

Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit

· 1 · 292

  • Postime: 1311
  • Karma: +0/-0

ne: 05-08-2010, 05:50:03
Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit
      


Përzgjedhësi i Holandës, Bert van Marwijk, ka hedhur poshtë akuzat e stafit mjekësor të Bayern Munichut, që ka thënë ditë më parë se Arjen Robben ka luajtur i lënduar gjatë Botërorit dhe si pasojë e kësaj, anësori holandez tani do të mungojë dy muaj. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/10463
      

Temat e fundit