Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit - Sporti

×
Hyrja
Profili

Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit

Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit

· 1 · 242

  • Postime: 1311

ne: 05-08-2010, 05:50:03
Van Marwijk: Robben nuk u lëndua gjatë Botërorit
      


Përzgjedhësi i Holandës, Bert van Marwijk, ka hedhur poshtë akuzat e stafit mjekësor të Bayern Munichut, që ka thënë ditë më parë se Arjen Robben ka luajtur i lënduar gjatë Botërorit dhe si pasojë e kësaj, anësori holandez tani do të mungojë dy muaj. (c) Telegrafi
         

http://laj.me/10463
      

Temat e fundit