×

Tema të Ndryshme

Dasmë shqiptaro-latine

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 234

Ka humbur Berni

Nisur nga PetritKola  | Postimi i fundit nga Mishel...............    « 1 2 » · 26 · 1687

Telefoni i pakrahasueshëm!

Nisur nga VM.  | Postimi i fundit nga VM.    · 0 · 181

Salloni me parukiere lakuriq

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 241

Transeksualët

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 130

E hëna, dita më e keqe e javës

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 179

10 profesionet e së ardhmes

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 365

Planking dhe Batman-ing

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Zara    · 2 · 250

Profesioni varet nga muaji i lindjes

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Nore    · 5 · 299

***""Gezuar Ditelindjen Charlie""***

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga shkodrane    « 1 2 » · 35 · 3349

Legjenda metropolitane

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 145