×
Hyrja
Profili

A jeni te lumtur..?

A jeni te lumtur..?

· 45 · 5174

 • Postime: 12743
Mishel...............
#25 ne: 13-12-2013, 19:09:08
Ate kisha ne mendje

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#26 ne: 13-12-2013, 19:10:24
:D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#27 ne: 13-12-2013, 22:56:04
E lumtur ?..gjithe nate kur fle gjume.. :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#28 ne: 13-12-2013, 23:17:09
gjysmen e jetes dmth i bie qe ta kalosh ne lumturi .. :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#29 ne: 13-12-2013, 23:18:25
prandaj jam gjumashe

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#30 ne: 13-12-2013, 23:19:42
shyqyr qe nuk fle me nje person si puna ime se naten do ta beje dite :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 13-12-2013, 23:23:30
dhe diten nate  :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#32 ne: 13-12-2013, 23:24:45
diten nuk do te linin kalamajt se do i kishim nja 12 cope :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#33 ne: 13-12-2013, 23:27:23
kush do kishte aq ?

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#34 ne: 13-12-2013, 23:28:33
ti pra..6 me mua 3 me komshiun dhe 3 me bojaxhiun :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#35 ne: 13-12-2013, 23:35:41
hahahaa..te hengert dreqi...uli pak se shume qenkan

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#36 ne: 13-12-2013, 23:38:26
ja po i heq 2 bojaxhiut dhe 1 komshiut :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#37 ne: 13-12-2013, 23:40:19
hiq te tute..cke me boten  :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#38 ne: 13-12-2013, 23:52:47
une them te shtoj edhe 1 dhe jo me te heq :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#39 ne: 13-12-2013, 23:55:08
shtoi me komshien pra  :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#40 ne: 13-12-2013, 23:56:11
me komshien lash nam...deri sa u detyrua te mbyll tubat :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#41 ne: 13-12-2013, 23:57:48
hahahaaa..pse vetem nje komshie ke  :P

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#42 ne: 13-12-2013, 23:59:41
po..se me del sa te duash..se cdo muaj vjen nje e re :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#43 ne: 14-12-2013, 00:02:12
lum si ti   :P
erdhi dita e re.naten gdhifsh shnosh :engjell:

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#44 ne: 14-12-2013, 00:04:00
naten e mire.. :engjell:
 

“Dua të të bëj të lumtur”

Nisur nga M A XRubrika Televizion

Postimi i fundit 30-04-2020, 16:54:10
nga M A X
Si te besh nje femer te lumtur?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:43:19
nga M A X
Cfare e ben nje femer te lumtur?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 23:43:34
nga M A X
Dua të të bëj të lumtur ne Top Channel

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:48:15
nga InfoZ
Si te kontrolloni veten nese jeni prekur nga koronavirusi

Nisur nga erlehtaRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 02-04-2020, 10:18:31
nga Gjumashi