×

BRAKTISJE MASIVE E FACEBOOKUT

BRAKTISJE MASIVE E FACEBOOKUT

· 45 · 1057

 • Postime: 6741
 • Gjinia: Femer
erlehta
#25 ne: 06-05-2013, 20:03:04
   Nuk kemi lajthitur akoma ti veme rendesi ketyre idjotesive  :D i permenda per faktin se cdo min postohet dicka e tilla. Shkurt, te vritet syri e jo mendja

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#26 ne: 06-05-2013, 23:22:40
Cdo kush e perdor FB si ti vij. Por shumica e keqperdorin.

NQS je musliman bej like..
.Tu thafte dora nqs nuk i ben like dikujt te semure
. Kjo eshte megaidjotesi.


True story :P :P

Me ca emri jeni ne fb :P

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#27 ne: 06-05-2013, 23:29:33
e kam braktis prej kohesh,, s'kam pse humb kohe nga dicka qe  ste hyn ne pune per asgje...
« Editimi i fundit: 07-05-2013, 17:50:10 nga NENSY »

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 07-05-2013, 10:07:55


Foto per fejsbuxh :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#29 ne: 07-05-2013, 10:36:44
Edhe mua sme.pelqen  ...ne fakt nuk kam.
Te afermit kemi skype...qejf i madh me nxjerr fotografit  me i pa mileti...ato i ben per veten tende si kujtim.
Edhe ato like..ndonjehere i bejne kot per te te bere qejfin.

mua me pelqen sepse aty gjej dike shume te dashur....dhe pikerisht per kete e perdor.

lexoj me mall sa here komentet e saja dhe shkrihem ne lote.

ja per kete e perdor FB kete vitin e fundit

 • Postime: 6741
 • Gjinia: Femer
erlehta
#30 ne: 07-05-2013, 17:07:54
Blu eshte dhe FB, FB i Sali Berishes  :D
Oh sa kam qesh me nje fjalim te Topallit

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#31 ne: 08-05-2013, 11:02:10
Me mire Fb sesa forumi. Se pari ti FB e kontroll vete privatesine dhe shkruan me ke person do, familje shoqeri etje etje. Nqs nuk te pelqen nje person e fshin nga lista, jeten tende private e ke ti ne dore. Po deshe ve foto ,nxirr komente po deshe jo. Une e kam bere keshtu qe cdo postim qe bejne te tjeret mos te me dalin me murin tim. Nuk kam interes te di cfare shkruajne te tjeret, rralle ia shoh fotot dhe bej komente ne to.
Kam gjetur nje grup interesant ne FB me nena te reja qe me terheq atje ndihem mire.

Forumi eshte humbje kohe. Tema qe perseriten e lagu se lagu, shume monoton. Une FB e shoh si mjete komunikimi dhe jo kalim kohe. Kurse forumi eshte kalim kohe, nuk ke cfare te besh hyn ketu shfryhesh  e iken pastaj. Jane 2 gjera krejt te ndryshme.
Forumeve i ka humbur vlera, pasi temat jane te njejta nuk ka asnje risi. Sheh po te njejta postime po te njejta vlersime po te njejte antare.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#32 ne: 08-05-2013, 11:32:40
he mi mo...te anabel mama e ke gjet veten LOL

une me koleget e mi futemi aty me tall meneren

zot sa patetike jane njerezit aty...mos u be e ti si ato se te griva LOL

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#33 ne: 08-05-2013, 13:02:49
he mi mo...te anabel mama e ke gjet veten LOL

une me koleget e mi futemi aty me tall meneren

zot sa patetike jane njerezit aty...mos u be e ti si ato se te griva LOL

Jo se gjete, eshte nje grup shume privat dhe i mbyllur. Vetem per personat qe njihen pak a shume me njeri tjetrin, nuk i lexon njeri postimet.
Nga Anabel mama sikur nuk kam pare asnje postim prej teje :P

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#34 ne: 08-05-2013, 13:40:31
Ja une desha ti jap mendimit tim kesaj Baby, dhe ajo direkt njihemi gje.
Pse patjeter duhet te njihemi qe te jap mendimin LOL
FB nuk i ka keto paragjykime LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#35 ne: 08-05-2013, 13:40:57
Jo se gjete, eshte nje grup shume privat dhe i mbyllur. Vetem per personat qe njihen pak a shume me njeri tjetrin, nuk i lexon njeri postimet.
Nga Anabel mama sikur nuk kam pare asnje postim prej teje :P

ja bera sot per kalendarin e kalamajve LOL

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#36 ne: 08-05-2013, 13:42:02
ja bera sot per kalendarin e kalamajve LOL

Nuk e pelqej ate faqe kam kohe e kam braktisur LOL LOL se nuk duroj dot po** e Dalines LOL LOL

 • Postime: 12738
Mishel...............
#37 ne: 08-05-2013, 13:46:13
hahahahhahahha dalina eshte ajo tipja qe ka vu kalamonin me bythe jashte tu e la ne lavaman

pse me duken mua nje tufe me shushka aty moj aman

kam ca kolege une meshkuj ,jane tipa fare ..ata ma sugjeruan ate faqen

po qe do ti sugjeroj e une kete faqen se jane nam fare LOL

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#38 ne: 08-05-2013, 13:49:03
hahahahhahahha dalina eshte ajo tipja qe ka vu kalamonin me bythe jashte tu e la ne lavaman

pse me duken mua nje tufe me shushka aty moj aman

kam ca kolege une meshkuj ,jane tipa fare ..ata ma sugjeruan ate faqen

po qe do ti sugjeroj e une kete faqen se jane nam fare LOL
Po faqa e saj eshte, tani se di kush e administron. Edhe Anabel e kam braktisur ,po njejta gjera perdite :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#39 ne: 08-05-2013, 13:54:17
kujdes mos me braktisesh e mua nje dite

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#40 ne: 08-05-2013, 13:56:30
kujdes mos me braktisesh e mua nje dite

Ty kurre, po forumin ketu po.  :D

 • Postime: 12738
Mishel...............
#41 ne: 08-05-2013, 13:58:11
per mua derman e kisha llafin...forumin beji kaken

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#42 ne: 08-05-2013, 13:59:22
per mua derman e kisha llafin...forumin beji kaken
Jeta na ka perballuar me shume tufane bashke, nuk besoj se do kete arsye perse te ndahemi ndonjehere my love :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#43 ne: 08-05-2013, 14:09:27
Jeta na ka perballuar me shume tufane bashke, nuk besoj se do kete arsye perse te ndahemi ndonjehere my love :)

ti je sweet angel....kiss u :perqafim

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#44 ne: 11-05-2013, 12:22:00
/.../ Se pari ti FB e kontroll vete privatesine dhe shkruan me ke person do, familje shoqeri etje etje. Nqs nuk te pelqen nje person e fshin nga lista, jeten tende private e ke ti ne dore.

Kjo eshte çfare ata duan qe ti te mendosh per FB - Iluzion. O shok, sidomos ne FB, privatesia juaj, nuk eshte ne doren tuaj. Çdo e dhene aty, regjistrohet ne nje sistem (baze) mbajtes regjistrimesh i kompjuterizuar. Thene me thjeshte, ti mund te harrosh FB-n, por, assesi, FB-u ty - Zekerbergi te do aq shume, saqe do te t´i ruaje te dhenat tua perderisa FB vazhdon te ekzistoje si rrjet social.