×
Hyrja
Profili

Çfarë ngjyre ka shpirti juaj?!

Çfarë ngjyre ka shpirti juaj?!

· 55 · 3070
elton.asllani
#50 ne: 24-04-2013, 10:22:16
e mire se endrra jane edhe s'dalin LOL

  • Postime: 12743
Mishel...............
#51 ne: 24-04-2013, 10:27:22


e kuqe dominuese  :P

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#52 ne: 27-12-2013, 18:31:23
shpirti im eshte trasparent, i pafuqishem, mbase ka qene dikur, me kapilare shume te holle qiellor dhe nuk han plazme hyjnore shume per shkak frike, tmerri, por mbi te hedhin drite jeshile engjejt qe rrembejne shpirtrat

  • Postime: 1446
  • Gjinia: Femer
flutur
#53 ne: 27-12-2013, 21:45:59
I kuq

  • Postime: 473
ness uno
#54 ne: 27-12-2013, 23:17:45
Blu
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X