×
Hyrja
Profili

Facebook - degjenerim e siper!

Facebook - degjenerim e siper!

· 18 · 760

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 05-04-2013, 22:40:23
Citim
Cituar nga: Mishel......... në 25-03-2013, 13:24:37
Jo sipas statistikave te fundit...nuk ka rene rendimenti por kualiteti e dashur

Njerezit duan te shihen, te degjohen - shkurt, te jene ne qender te vemendjes. Nepermjet forumit, ti, si nje individ i thjeshte, s´mund t´i arrish te tria keto. Megjithate, elhamdulilah, (felenderoj Zotin), jo te gjithe njerezit vuajne nga kjo semundje. Ende! Ja, disa shembuj;

-Sapo je martuar me nje femer te bukur, ti nuk ndahesh i kenaqur vetem me kaq - ne nje fare menyre sikur e ndjen te nevojshme qe medoemos t´ia besh me dije tere botes.

-Mepastaj behesh prind per here te pare, medoemos duhet qe te marre vesh bota mbare;
1. Filmimet gjate lindjes se çunit ose çupes
2. Fotot e femijes (nje gje e tille vertet eshte marri, ngase çuni si çupa te fotografuara lakuriq)
3. Fotot tuaja familjare; babi, mami, femija 1, femija 2, femija 3, femija 4, femija 5, femija 6, gjyshi e gjyshja, stergjyshi e stergjyshja, maca, qeni dhe lopa (per banoret e fshatit).

-Urraaahh! Sot bleva nje BMW A6 - medoemos duhet pare bota mbare se ç´veture ke arritur te blesh. Shikojeni sa e bukur eshte;

1. E zeze
2. Xhama te zinj
3. 4 + 1 goma (gjithashtu te zeza)
4. 233km/h
5. AC
6. Mp5 player

-Sot jam kaps (hengra rrush)

-Tani ndodhem ne vetesherbim, diku ketu prane - medoemos nje foto *klik* te shohe bota mbare se ne ç´vetesherbim ndodhesh ti

-Haha...tani pikerisht ne kete moment vura re se ime grua paskesh harruar te me pergatise ushqimin per ne pune. Gjithsesi do te jem vone per pune - medoemos duhet gjithashtu fotografuar gruan *klik* e shtrire ne shtrat (kembet alamet te bukura) derisa ajo fle gjume dhe s´eshte ne dijeni per kete.

-Ne pushime....hidhuni nje sy fotove dhe shihni sa bukur ia kalojme ne (medoemos duhet para bota mbare);

1. Tek kjo foto jam une me gruan, qeme te lodhur dhe beme nje pushim buze detit...mpuuuuq e puthja fort e fort.
2. Ndersa, ketu po shihni vajzen time....e bukur, apo? hehehe I know!
3. Ne kete foto po shihni tim bir, 28 vjeç...i madh sa nje gomar, apo?...derisa po notonte....hmm...go ca me te?...nuk di gje une, porse shpresoj te kete pasur prezervativ..hahaha ...s´ka gje....e kuptojme, eshte i ri!!

etj etj etj....

Semundje psikike dhe degjenerim gjer ne maksimum! Padyshim e vetmja feja percakton moralin dhe ALlahu eshte Ai qe drejton (udhezon) ne rruge te drejte! Vellezer dhe motra, bojkotojeni FB!!

PS. Nuk ka te beje me anetaren Mishel. Mishel eshte i cope femer (mbase duhe te jete e bukur), por, prapeseprape, fjalet e mia nuk kane te bejne fare me te.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 05-04-2013, 23:42:21
Naj gjo qe nuk e dime a ke per te thon?

 :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#2 ne: 05-04-2013, 23:46:06

 • Postime: 1283
Pasion
#3 ne: 05-04-2013, 23:47:31
Naj gjo qe nuk e dime a ke per te thon?

 :D
Baby do me japesh fb mo ti muve? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#4 ne: 05-04-2013, 23:49:19
Baby do me japesh fb mo ti muve? :D
Nuk merrem me kto gjona

search Bukuroshja Sweet  :D

 • Postime: 1283
Pasion
#5 ne: 05-04-2013, 23:52:23
Me verte?? :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#6 ne: 05-04-2013, 23:55:11
Ne kam rrejt naj her :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#7 ne: 06-04-2013, 14:44:20

search Bukuroshja Sweet  :D

Fatkeqesisht, me sa pashe fotot duket sikur prostitute - shpresoj nuk je ti personalisht

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#8 ne: 07-04-2013, 02:55:31
;) ;)

Allahu t'falte mendte :D :D :D

Mos u bej hipokrit, shkruaji po te njejtat fjale qe gjeta ne kutine e postes - MP.

-Nejse, te kam thene njehere, te fyesh fenë time, per mua, eshte njesoj sikur te fyesh familjen time dhe me rende.

 

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 07-04-2013, 14:47:26
Dalengadale po zbehet

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#10 ne: 07-04-2013, 17:27:48
Shum boring

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#11 ne: 06-05-2013, 09:08:00
facebooku ka te mete nivelin shoqeror, ''me mire'' nuk duhet te na genjeje me, ''me i madhi'' duhet te respektohet.

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 14-12-2013, 21:38:30
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne

 • Postime: 473
ness uno
#13 ne: 14-12-2013, 21:44:40
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne
edhe facebook-u eshte  si gjithe te tjerat nje eksperience jetesore :P
 e si cdo  eksperience  nuk mund te kete vetem te keqija po edhe te mira e anasjelltas

 • Postime: 1283
Pasion
#14 ne: 14-12-2013, 21:57:14
Nje te mire e ka ....
Lexova diku qe Facebook i ka dhene force analfabeteve te shkruajne e lexojne
Vertete? :D

Une i shihja te gjithe me nga dy fakultete,e refuzo kerkesat e miqesise :(

Ata qenkan bere te shkathet aty :D!

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 14-12-2013, 22:00:25
Posi mo  :D
Te gjitheanshem jane ba  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16 ne: 14-12-2013, 23:36:42
Facebook mo

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#17 ne: 27-12-2013, 12:32:21
Lexova se te rinjte britanike po i largohen gjithmone e me shume FB-se, madje kane turp te tregojne se kane accuonds.. ngaqe pjese e FB-se jane bere dhe prinderit
Pike muhabeti,,jashte mode per britaniket
 

Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X
Per Nenat ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 08-04-2020, 14:49:33
nga M A X
Flokë, Veshje, Makeup, Unike Blerje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:18:30
nga M A X
Era Online Blerje dhe shitje ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-04-2020, 21:17:17
nga M A X