×

Gjerat me te bukura te jetës!

Gjerat me te bukura te jetës!

· 62 · 10676

 • Postime: 1580
sorelina
ne: 27-10-2006, 18:49:35

Një shikim i ëmbël!

Të dashurohesh!

Një banjo me shkume !

Të luash dhe argetohesh me shije !

Të jesh i lumtur si një fëmijë!

Të buzeqeshesh !

Të kalosh kohe ne shoqeri te mirë...  

Mbeshtetja e miqve

Të mund te flesh dhe një ore me shumë !

Telefonatat me një njeri te veçantë!

   ***

Te kercesh

Disa vese te vogla !

Nje perqafim

I forte, i forte, i forte !

Te diskutosh per dashurine e perjetshme

Nje dite e bukur me diell !

Te takosh nje mik te vjeter qe nuk e sheh prej kohesh!

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#1 ne: 27-10-2006, 19:03:07
Ja dhe nje tjeter: Te lirohesh nga zorra e trashe. Cfare kenaqesie e papershkrueshme! LOL

 • Postime: 1580
sorelina
#2 ne: 28-10-2006, 18:26:52
Ja dhe një tjetër: Të lirohesh nga zorra e trashe. Çfarë kenaqesie e papershkrueshme! LOL
:D  
  Te mos te dhembi dhemballa, eshte nje tjter rendesi :D
Capkenja
#3 ne: 02-11-2006, 15:02:45
Te mos pish antibiotike per gripin-Agumentinen :)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#4 ne: 09-11-2006, 20:04:43
kryesorja: te jesh njeri ;)

 • Postime: 1580
sorelina
#5 ne: 11-11-2006, 12:18:13
kryesorja: të jesh njeri ;)
Njeri i mire, jo i keq :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#6 ne: 11-11-2006, 19:54:25
Te mos kesh dhimbje shpine. :D
Capkenja
#7 ne: 12-11-2006, 18:55:06
Te vij i dashuri nga mergimi !

 • Postime: 11
avajtupak
#8 ne: 16-11-2006, 21:36:52
Njeri i mirë, jo i keq :D

mos u habit, une jam ibraimi (por kam problem me paswwordin dhe smund te hyj, andaj u regjistrova me kete nick).

kur kam thene njeri kam menduar per njeri te mire sorelina.
avajtu pak :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#9 ne: 16-11-2006, 21:45:11
Me e gjet fjalekalimin kur te humbe pa gjurme  :P

 • Postime: 11
avajtupak
#10 ne: 16-11-2006, 21:49:43
po lun ti lun...pse nuk lun... mbase me ka humb tash :(

kengaime, kshyre nese e gjen, me trego, ok?
avajtu pak :perqafim

 • Postime: 1580
sorelina
#11 ne: 18-11-2006, 20:08:30
mos u habit, unë jam ibraimi (por kam problem me paswwordin dhe smund te hyj, andaj u regjistrova me këtë nick).

kur kam thënë njeri kam menduar për njeri te mirë sorelina.
avajtu pak :perqafim


njeri i mire si ti :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#12 ne: 20-11-2006, 15:41:22
ene si ti :D
avajtu pak :perqafim

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#13 ne: 20-11-2006, 17:23:38
Gjerat me te bukura te jetes??

Te te avajten gocat. :D LOL LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#14 ne: 20-11-2006, 20:07:15
te lumte beko...
kte doja ta thoja ;)
respekt

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 20-11-2006, 20:07:47
Gjerat me te bukura te jetës??

Të te avajten gocat. :D LOL LOL

jo gjithmon ama :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#16 ne: 20-11-2006, 20:13:49
e pse jo gjithmone?  ^o) :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 21-11-2006, 19:35:37
Ja nje nga gjerat me te bukura............. .

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#18 ne: 21-11-2006, 19:41:43
edhe kjo................ .......

 • Postime: 1015
Ladyx
#19 ne: 21-11-2006, 20:45:40
Ja një nga gjërat me te bukura............. .


Kjo eshte vete magjia e jetes.Bukuri  dhe ndjenje e papershkruar.  :love:

 • Postime: 12234
Lefter
#20 ne: 28-11-2006, 01:23:04
Te jesh si une.... :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
leonard.846
#21 ne: 30-11-2006, 16:20:26
kur ke nje person qe te ban te ndjeshe mir

 • Postime: 10
valaebardhe
#22 ne: 30-11-2006, 17:04:12
Te mos jesh kurre vetem

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#23 ne: 30-11-2006, 17:04:49
Te kesh plot miq qe te te gjenden prane ne gezime dhe nevoje. :)
wiliams
#24 ne: 01-12-2006, 09:17:33
Natyra..muzika..spo rti..leximi..te shoqeruara gjithmone me seks..gjithmone pas buke