×

Gjerat me te bukura te jetës!

Gjerat me te bukura te jetës!

· 62 · 10501
Capkenja
#25 ne: 01-12-2006, 13:37:44
edhe une them ate qe mendon Wiliams:D

 • Postime: 10
valaebardhe
#26 ne: 02-12-2006, 17:13:45
Kur  merr frutin e punës,lodhjes ,mundimit tënd!

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#27 ne: 05-12-2006, 15:07:16
Shume bukur e ke thene.

 • Postime: 1015
Ladyx
#28 ne: 07-12-2006, 23:35:09
Femijet,jane ata qe ta zbukurojne jeten dhe e bejne diten kuptimplote :perqafim
Capkenja
#29 ne: 29-01-2007, 17:17:20
Kur merr telefonate ne mes te nates dhe te thote"Si thua te bejme nje dore muhabet ":D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#30 ne: 30-01-2007, 15:47:39
Femijet

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#31 ne: 30-01-2007, 16:15:14
Gjerat me te bukura te jetes....


Jeta vet!
Capkenja
#32 ne: 20-02-2007, 18:17:25
Kur gjen oren qe te ka humbur prej 2 muajve !

 • Postime: 2213
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#33 ne: 20-02-2007, 20:03:38
Ja një nga gjërat me te bukura............. .
O Zot cfare mbrekulli  :)

 • Postime: 1580
sorelina
#34 ne: 21-02-2007, 11:02:40
Capkenja
#35 ne: 21-02-2007, 21:45:19
te jem si ai :)

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#36 ne: 21-02-2007, 22:45:41
Ja disa nga gjerat me te bukura te jetes:

Hera e pare qe bie ne Dashuri.
Shtatzania.
Te Qenit Nene. Te Qenit Prind.
Lindja e Femijes.
Bebet.
Te Qeshurat e Femijeve.
Femijet e Padjallezuar qe nxjerrin 'sekretet' e shtepise.
Te mbjellesh lule.
Te rrisesh nje 'pet' pra nje kotele apo nje qenush qekur kane lindur.
Martesa ME TE GJITHA Veshtiresite e Saja.
Nusja dhe Dhendri diten e Dasmes se tyre.
Adoleshenca.

Kaq per sot. ;)
Capkenja
#37 ne: 22-02-2007, 17:30:29
1.Të marrësh pjesë ne lindjen e vellait apo motres.
2.Të gjesh macen e humbur prej disa ditëve
3.Të lexosh letra te shkruara nga familjaret para 10 vjeteve
4.Të te pres dikush qe e do fort ne aeroport,dhe ai shtrengimi te jetë i shoqëruar me një tufe lule.
5.Të festosh Shen-Valentinin mes 13-14 kur te gjithë flene.
6.Të te mbaj i dashuri ne krah(mmm vdes për këtë gjë).
7.Të fitosh një llotari ku thuhet se për gjysmen e jetës sdo e cash ke koken!
etj etjjj etjjj....
« Editimi i fundit: 23-02-2007, 03:42:17 nga M A X »

 • Postime: 25
fjona10
#38 ne: 23-02-2007, 03:33:35
7.Të fitosh një llotari ku thuhet se për gjysmen e jetës sdo e cash ke koken!
 

 :S
eh mirë do ishte po s'na bie gjë ne jo
« Editimi i fundit: 23-02-2007, 03:43:12 nga M A X »

 • Postime: 411
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#39 ne: 23-02-2007, 03:40:13
Ja dhe një tjetër: Të lirohesh nga zorra e trashe. Çfarë kenaqesie e papershkrueshme! LOL

Ja me ne fund e tha njeri. :D

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#40 ne: 25-02-2007, 22:28:16
Kur ke nje familje te mrekullueshme dhe nje bashkshort super  :)
Capkenja
#41 ne: 05-03-2007, 22:56:12
kur pihesh me te dashurin tend e nuk mban mend cfare i ke thene..mengjesin tjeter kur ngrihesh ai fillon te te tregoj budallalliqet e djeshme :)

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#42 ne: 13-06-2007, 06:48:13
Kur ke një familje te mrekullueshme dhe një bashkshort super  :)

Ditto Erlehta. Kjo eshte vertet nje nga gjerat me te bukura ne jete dhe fatmiresisht mua kjo gje me ka ndjekur. :) Si familjen time te pare (ku kam lindur) e kam te shkelqyer, edhe bashkeshortin tim qe tani eshte bere familja ime e pare, gjithashtu.

 • Postime: 12738
Mishel...............
#43 ne: 21-07-2013, 20:32:07
te jesh vetvetja dhe te jetosh jeten tende...jo ate qe te diktojne te tjeret apo rrethanat

 • Postime: 1288
Pasion
#44 ne: 21-07-2013, 20:32:46
Qellimet :) :)

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#45 ne: 24-07-2013, 15:11:14
Qellimet :) :)
Po, kur realizohen :)

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#46 ne: 24-07-2013, 20:20:28
seksi..pastaj vijne te tjerat :P
Gerti1
#47 ne: 24-07-2013, 22:49:41
Nje nga gjerat me te bukra te jetes eshte te gjesh Jezu Krishtin dhe ti falesh zemren. Ndihem mire tani qe kam gjetur fene e vertete ne bote dhe me vjen peshtire kur shof gjith keta shpirtra te humbur qe vijne kot neper bote.

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#48 ne: 25-07-2013, 12:50:30
lum si ti..paske shpetuar me ne fund :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#49 ne: 25-07-2013, 12:59:26
po per ty Grens kush eshte gjeja me e bukur?