×

Influencer Shqiptare

Influencer Shqiptare

· 2 · 70

  • Postime: 22693
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 27-06-2019, 08:15:47
 

Jam i interesuar te njoh influencerat me te famshem shqiptare ne boten e internetit. Dhe kur them te famshem e kam fjalen per ata qe kane arritur nje status influencer ne internetin shqipfoles, pa qene perpara prominent si kengetar, gazetar, moderator etj si keto. Vetem ata qe e kane bere veten te famshem nga hici duke perdorur Youtube, Instagram, Facebook.
 
Ambrosia
#1 ne: 03-07-2019, 23:21:57
Armina Mevlani https://instagram.com/armina_mevlani

Lori Hoxha  https://instagram.com/lorihoxha

Keto te dyja me vijne ne mendje. Jane te famshme sepse jane te famshme