×

Kerkoj bashkepunetore per blogun "edritare"

Kerkoj bashkepunetore per blogun "edritare"

· 1 · 237

  • Postime: 720
  • Gjinia: Mashkull
h75
ne: 10-07-2013, 12:42:37
Deshiroj qe ne blogun edritare.wordpress. com  te behemi rreth 20 vete, ku secili do te jete administrator i blogut, dhe do te postoj shkrimet e veta. Ne kete menyre secilit qe merret me shkrime do t'i disafishohet lexueshmeria.
Blogu mendoj te kete permbajtje publicistike dhe letrare. Gjithashtu deshiroj qe administratoret e blogut te jene nga e gjithe hapsira shqiptare.
Por mbi te gjitha mendoj qe blogu duhet te kete cilesi prandaj edhe do te kete nje perzgjedhje per administratoret(blogeret).
Lus te interesuarit t'i dergojne shkrimet e veta ne adresen  edritare@gmail.com , dhe varesisht nga cilesia e shkrimeve, nga origjinalitetiti etj do te perzgjidheni per te qene nje nga administratoret e blogut ose jo.
 Nje cv e shkurter gjithashtu do te ishte e deshirueshme.
Blogun qe eshte ende ne ndertim e siper mund ta shikoni ketu
http://edritare.wordpress.com
ju pershendes,
« Editimi i fundit: 14-07-2013, 22:32:02 nga ..... »