×

Kush nga anetaret meshkuj dhe femra e ka profilin me te bukur ???

Kush nga anetaret meshkuj dhe femra e ka profilin me te bukur ???

· 44 · 5537

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
ne: 06-06-2008, 14:59:50
Kush nga anetaret e forumit si meshkujt ashtu dhe femrat e ka profilin me te bukur domethene si pamje  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#1 ne: 06-06-2008, 15:14:30
Po patjeer qe profili im :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 06-06-2008, 15:41:49
I imi dhe i yti...i Charlit dhe Stefit... :D :)

 • Postime: 5949
SmiLey
#3 ne: 07-06-2008, 00:19:46
s'kam pare shumë, me thënë te drejtën, por aq sa kam pare... ai i Elegances më ka pëlqyer :)
Gjithashtu dhe ai i Xha Milos, shume funny me ato fotot :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#4 ne: 07-06-2008, 22:04:11
Shifni njiher profilin tim :P

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#5 ne: 09-06-2008, 20:23:26
Shifni njiher profilin tim :P

ti ma ke kopju mu me ate backgroundin mbrapa

kopjacccc

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#6 ne: 10-06-2008, 08:33:41
Me duket se nje teme e tille eshte ne Barkafe.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#7 ne: 14-06-2008, 12:58:10
i imi esht  :P

 • Postime: 9
 • Gjinia: Femer
...dona...
#8 ne: 14-06-2008, 15:39:36
profili im me i bukur!!! :P :D

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
ajlaa
#9 ne: 14-06-2008, 18:01:55
nuk kam pare shume profile por nga aty qe kam pare dhe qe me kan pelqyer do te vecoja profilin e progres-it ishte me te vertet shume i bukur

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#10 ne: 16-06-2008, 17:48:29
i imiiii :P

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#11 ne: 20-06-2008, 19:56:14
Maxi  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#12 ne: 21-06-2008, 06:05:41
Maxi  :D


hahahaha :D epo do t'i besh qefin burrit :P


 • Postime: 4261
Charlie
#13 ne: 06-10-2008, 22:33:31
Hahha po Aleks eshte i martuar mo nuk e dije tii kete :D :D ehhh thon nje fjale "Sa te rrosh do mesosh" :D


I imi eshte i mire sepse ka shume komentee LOL si dhe per nga struktura

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 08-01-2012, 20:34:20
te gjitha njesoj me duken tani

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#15 ne: 09-01-2012, 09:10:42
nuk kam pare profilin e asnjerit prej antareve  (?)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#16 ne: 09-01-2012, 09:54:20
Me pelqen e shej-it se ka poezi te bukur. Edhe ai ujku eshte i bukur. ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#17 ne: 09-01-2012, 10:03:11
Me pelqen e shej-it se ka poezi te bukur. Edhe ai ujku eshte i bukur. ;)
:) :perqafim

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#18 ne: 09-01-2012, 21:51:32
Tatu, njeher kam taku Njutonin :D :P

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#19 ne: 09-01-2012, 23:27:18
Une. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#20 ne: 10-01-2012, 17:30:08
Ti ke super avatar ne fakt  :P


Une mendoj se.....  hmmmmm: se di  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#21 ne: 11-01-2012, 13:00:18
Me pelqen e shej-it se ka poezi te bukur. Edhe ai ujku eshte i bukur. ;)

Edhe une e pelqej profilin e shejtanes. :engjell:
Meaningful... :engjell:

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#22 ne: 11-01-2012, 13:03:24
Edhe une e pelqej profilin e shejtanes. :engjell:
Meaningful... :engjell:
;) :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#23 ne: 29-05-2012, 23:41:04
Mine... :D megjithese shumica  e profileve jane te fshehur :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#24 ne: 01-06-2012, 15:39:46
me pelqen i Monopolit LOL
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban