×

Kush nga anetaret meshkuj dhe femra e ka profilin me te bukur ???

Kush nga anetaret meshkuj dhe femra e ka profilin me te bukur ???

· 44 · 5521

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#25 ne: 01-06-2012, 15:40:29
i Amorit

 • Postime: 12743
Mishel...............
#26 ne: 01-06-2012, 15:41:38
ehe edhe une bashkohem me Amorin per profilin e Amorit....Amor e ka fare

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#27 ne: 01-06-2012, 15:44:11
ehe edhe une bashkohem me Amorin per profilin e Amorit....Amor e ka fare
:perqafim :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#28 ne: 20-11-2012, 17:34:11

 • Postime: 12743
Mishel...............
#29 ne: 20-11-2012, 22:27:23
nga meshkujt profilin me te bukur e ka Aqif Kapertoni

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#30 ne: 21-11-2012, 10:05:25
 :D  :D

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#31 ne: 21-11-2012, 21:12:39

 • Postime: 12743
Mishel...............
#32 ne: 03-04-2013, 12:41:15
Dream edhe pse si shihet asgje  :P

 • Postime: 1283
Pasion
#33 ne: 21-04-2013, 21:52:55
S'di nga profili :) por di nga e verteta si jane(disa) :)

Aha :S :D
elton.asllani
#34 ne: 21-04-2013, 22:20:57
Dreamm me thene te drejten :)

 • Postime: 342
Dr0mAs
#35 ne: 21-04-2013, 22:34:00
Vejni te gjith profilet rresht dhe me pas te jap vlersim :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 22-04-2013, 10:40:34
Dream  :engjell:

 • Postime: 1283
Pasion
#37 ne: 22-04-2013, 12:30:14
Dream  :engjell:
Me te bukur se une??? :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#38 ne: 22-04-2013, 12:33:20
ti ke mendime te bukura ...ajo profilin :)

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#39 ne: 02-06-2013, 18:50:26

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#40 ne: 02-06-2013, 18:52:31
te facebook-ut?  :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#41 ne: 03-06-2013, 00:35:14
jo.te cicerrimave lol

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#42 ne: 13-10-2013, 19:35:29
un them se misheli me ato buzet e bukura ka profilin me te bukur nga sesa anetaret e tjere

 • Postime: 12743
Mishel...............
#43 ne: 13-10-2013, 23:43:18
Edhe une ashtu nuk them
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ
Albin Kurti eshte shpresa e Kosoves, po shpresa e Shqiperise kush eshte?

Nisur nga albinalbanRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 07-05-2020, 14:43:57
nga albinalban