×
Hyrja
Profili

Me thuaj nje emer te vecante....

Me thuaj nje emer te vecante....

· 607 · 65079

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
ne: 07-10-2006, 23:17:34
Se shpejti do behem halle,  mund te ju them qe jam shum shum shum e gezuar per kyt gje pasi eshte hera e pare dhe e prisja prej kohesh kte gezim...
Dhe po ashtu si halla e mire, e vetem , simpatike, inteligjente (rroft modestia :D) ma kan len mua tja gjej emrin...

Dua nga ju sa me shum emra te vecante ......

Po pres..... Me rrespekt Kinge :)

 • Postime: 4261
Charlie
#1 ne: 07-10-2006, 23:56:12
spo di  oree .....me te  huaj  nuk  punoj  une  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#2 ne: 08-10-2006, 05:28:50
Kom pas gru e vllait me barr nont muj dhe nuk kam morre vesh gjo  hmmmmm: ca bëhet kshu more jahu  :S

O halle po ca emri kërkon ti çuni apo goce.......edhe si i do emrat shqiptare apo të huaj...


P.S Tani u kujtova unë " Dooo behem hall o kalamojaaaa" :DD
HESTIA---------- greek goddess of hearth

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#3 ne: 08-10-2006, 13:58:32
hahhaahahah sis prit moj se eshte hala 4 muajsh e ste ka pa vllai qe ta thote :D

Dua emra djemsh dhe vajzash nga qe nuk ka ardhe ne jet akoma...... dua emra te vecante, te mos jeni Italian dhe as Shqiptar: kto jan kushtet qe me kan ven.


ciaooo nga halla :D

 • Postime: 12234
Lefter
#4 ne: 08-10-2006, 14:10:07
Qazim... :D

 • Postime: 4261
Charlie
#5 ne: 08-10-2006, 14:24:03
oo Leftoo ....xhani  ka  then  se  nuk  ben te  jete  shqiptar emri  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#6 ne: 08-10-2006, 14:50:53
Qazim nuk eshte i ralle , por te pakten nuk eshte shqiptar

 • Postime: 12234
Lefter
#7 ne: 08-10-2006, 14:53:34
Dashnor.... :D(eshte i vecant ky :D)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#8 ne: 08-10-2006, 14:56:36
Po Lefto po, por emri Dashnor eshte emer shqiptar.Kushtet ishin i vecante dhe jo italian dhe jo shqiptar, mbase po bekan ata nje bebe jo shqiptare.

 • Postime: 12234
Lefter
#9 ne: 08-10-2006, 15:00:59
Po vetem  ate ,,Dashnor,, te perkthejne ne gjuhen  tjeter....  ;)..Behet ,,Dashoni,, i lagjes,shkolles,rugeve.... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#10 ne: 08-10-2006, 15:03:52
Ide e mire , ju ke dhene nje emer qe mund ta pershtatin ne cilendo gjuhe qe duan. Hajde ta gezoj cuni emrin  ;)

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#11 ne: 08-10-2006, 16:33:31
Shqip leri emra mor se vdiqem nga 't hujt.

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#12 ne: 08-10-2006, 16:38:13
Rrushdullie! :D

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#13 ne: 08-10-2006, 18:21:34
Dylbere

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#14 ne: 08-10-2006, 19:09:15
"Sebastian"  

 • Postime: 1580
sorelina
#15 ne: 08-10-2006, 20:03:26
Skenderbe :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#16 ne: 08-10-2006, 21:58:47
''shefqet''

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#17 ne: 08-10-2006, 22:17:11
Nabutada, i ralle dhe s'eshte shqip fare  ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#18 ne: 08-10-2006, 23:32:48
Ja edhe një, Katsumoto

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#19 ne: 08-10-2006, 23:46:27
kengajote nusja vellase sim nuk ma ka zene femijen me ndonje Japonez mua.......po me gjej nje emer te bukur se te ngordha.....te bej synet te bej :D Apo se dije ti qe dhe femrat behen synet :D

 • Postime: 12234
Lefter
#20 ne: 08-10-2006, 23:54:40
Kawasaki ose ne shqip Kasim :D

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer
Kinge
#21 ne: 08-10-2006, 23:56:14
oreeeeeeeeeeeeeeeee eee do ju grij une juveeeeeeeeee


te parin ty leftoooooo

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#22 ne: 08-10-2006, 23:58:10
E moj Lisa, une gjeta emra qe s'jane shqip, ashtu ishin kushtet......Mire moj mire, po me ra ndermend nje qe s'eshte emer japonez lajmerohem. :D

 • Postime: 1015
Ladyx
#23 ne: 08-10-2006, 23:58:32
Nga Lefto ke nje emer  si propozim, por i erdhi keq me te thene:Angjelina  :D ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#24 ne: 08-10-2006, 23:59:59
O Lefto , Kasëm nuk eshte emer shqip  hmmmmm: