×

Me thuaj nje emer te vecante....

Me thuaj nje emer te vecante....

· 607 · 63900

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#100 ne: 27-06-2007, 11:01:17
edasarela

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#101 ne: 27-06-2007, 14:09:12
KRIDI.

P.S. Me pelqen emri me poshte nga prijsi: EDASARELA edhe pse shume i gjate.
Capkenja
#102 ne: 28-06-2007, 12:29:27
E ke lart Prijesin :D

Mua me pelqen  Sibora,Denis..

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#103 ne: 28-06-2007, 16:50:12
E ke lart Prijesin :D

Mua me pëlqen  Sibora,Denis..

Per Sibora une vdes, por me pelqen me shume versioni Siborah. Keshtu kam dashur ta quaj vajzen time nje dite, por c'e do qe nje kusherira e burrit e ka zene tashme kete emer. LOL Denis ama s'me pelqen.

 • Postime: 5966
SmiLey
#104 ne: 28-06-2007, 20:59:28
Breil :P
mishel
#105 ne: 28-06-2007, 22:24:38
MUA ME PELQEN

SUNDRA     :D :D :D

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#106 ne: 29-06-2007, 10:45:44
E ke lart Prijesin :D

Mua me pëlqen  Sibora,Denis..
Capkene pelqen vetem emrin apo edhe personin qe e ka? :)

 

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#107 ne: 29-06-2007, 10:47:53
Mua me pelqen Klodilda,Sara,Brunilda. ;)dhe Leonora.
Capkenja
#108 ne: 29-06-2007, 12:59:52
Stalono...une Denis kam nja 2   cope ne fis keshtu qe pelqej emrin :D


Mishelke goxha emer paske gjetur mi goce....hajde emer hajde te keqen Capkenja ty.

Mua me pelqen dhe emri Irbi...si njeri qe e kam shume xhan,vetem se kur i thashe vjerres do ia ve bebit tim emrin Irbi ajo..larg qofte..ske per tu martuar me njeri tjeter...vetem me cunin tim :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#109 ne: 29-06-2007, 19:04:46
kamasutra emer interesant me duket  vetem se marr vesh eshte emer mashkulli apo femre
Capkenja
#110 ne: 29-06-2007, 21:38:21
Mua Prijesi me ngjan si gjinia asnjeanese LOL LOL LOL
mishel
#111 ne: 29-06-2007, 21:40:07
MUA ME KA PELQYER GJITHMONE EMRI MISHEL SI PER VAJZA DHE PER CUNA....DHE KETE I VENDOSA FEMIUT!!!! :D :D :D
Capkenja
#112 ne: 29-06-2007, 22:00:08
Edhe femiu yt kur tregon perralle thote ne fund ..edhe mbaroi tani perralla :D
mishel
#113 ne: 29-06-2007, 22:12:49
te paska pelqy perralla...hahahahh a do i ruaj ne nje disk qe kur te rritet kodoshi ti them ky ke qene....hahahaha

emer i vecante  hmmmmm:..sarah...shume i bukur
Capkenja
#114 ne: 29-06-2007, 22:17:46
Ma ruaj gocen Sara per djalin tim ...qe sia kam gjetur akoma emrin :D
mishel
#115 ne: 29-06-2007, 22:19:41
na mi karafile ku e kom gocen une mi????  :D :D :D

ka kohe moj vajze uuuuu sa kohe do...na nente muj hahahaha'

pastaj sarah nuk ja ve dot sepse e ka dikush tjeter nga familja burrit mi aman... :P

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#116 ne: 30-06-2007, 09:59:00
me pelqen emri i fqiut tim ,thimaq i biri i naqines   :D

 • Postime: 5502
 • Gjinia: Femer
Elegance
#117 ne: 30-06-2007, 19:59:02
Elizabeta dhe Izabela me pelqejne shume (tamam stil Evropian me "z") edhe pse versioni Amerikan NUK eshte i shemtuar. ;)
Capkenja
#118 ne: 02-07-2007, 09:29:32
Ljusia &Fidel (nipi dhe mbesa ime :) )

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#119 ne: 02-07-2007, 09:36:28
Ljusia &Fidel (nipi dhe mbesa ime :) )

fidel  hahahaha me fal capkene po se si me duket ,e keni gje fidel kastron ju  :D
Capkenja
#120 ne: 02-07-2007, 09:40:23
jo ai Fidel nje tjeter...nje Fidel qe ka qene tek garda ushtarake ne TR ahahaha
mishel
#121 ne: 02-07-2007, 11:36:10
e kane e kane haha. xhajat halla. haha. moj ci keni vene djalkes kete emer aman. haha. 100 vjet u befte
Capkenja
#122 ne: 02-07-2007, 12:29:07
rrofsh mi rrofsh,po tere kopeshti i therret Fidel Kastro cunit :D

 • Postime: 6812
 • Gjinia: Femer
erlehta
#123 ne: 09-07-2007, 21:12:52
Sakine

 • Postime: 3080
 • Gjinia: Femer
Aida
#124 ne: 09-07-2007, 22:14:43
Sakine

Ku e paske ndegju këtë emër? :)

Sakina ka kuptim te bukur. Ne përkthim do të thotë "Seelenfrieden" (shqip mund te perkthehet si qetësi apo paqe shpirtërore)