×

Me thuaj nje emer te vecante....

Me thuaj nje emer te vecante....

· 607 · 63899

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#75 ne: 06-11-2006, 21:51:09
Altini nga Italia  :P
Capkenja
#76 ne: 06-11-2006, 21:56:38
qe je ne itali e dija une kete..ehu sa gjera di capkenja per ty do ti tregoj ndonje dite tjeter !Naten ekonomist

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#77 ne: 06-11-2006, 21:58:20
sa mire qe me njeh capkenja merr msn per me shume te dish per mua :D :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer
SwEeTNeSs
#78 ne: 06-11-2006, 23:07:23
Armalida
Bria
Krina
Deana
Yanira
Akela:)

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#79 ne: 07-11-2006, 08:49:47
Capkenja   :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#80 ne: 08-11-2006, 08:59:20
Alyx

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#81 ne: 08-11-2006, 14:54:02

 ose Atena - perendesha greke e qyteterimit, ne veçanti e mençurisë, zejtarise, endjes dhe thurjes, si edhe e luftës.
he he he ......ne mes te gjithash adresa ime e e mailit mban fjalen AteNa  :)

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#82 ne: 08-11-2006, 15:22:50
Une do thoja Mars Ka qene nje perndi pellazge qe vec per sherr e ka pas mendjen :D

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#83 ne: 08-11-2006, 15:28:17
eshte edhe ajo kenga Mars'ida marsida.....ti do jesh e imjaa :D
Capkenja
#84 ne: 08-11-2006, 20:33:56
Marsela

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#85 ne: 08-11-2006, 20:54:28
Delfi

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#86 ne: 14-11-2006, 13:52:59
RaGAzZo Di MaRe shum i veçantë  ;)

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#87 ne: 18-11-2006, 16:14:32
He moj Kinge, u bere halle me.......nese po ,atehere na trego qe mos mundohemi te kerkojme emra tjere dhe na trego si e quajte nipin/mbesen  :)

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#88 ne: 18-11-2006, 16:19:34
Po ska gje moj... se do behem une baba pas nja 8-9 vitesh.... vazhdoni me emrat ju, mos ndaloni aspak... :D :D LOL LOL

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#89 ne: 18-11-2006, 16:20:48
Cfare emra deshte ti ?  hmmmmm:

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#90 ne: 18-11-2006, 16:28:21
Te gjinise asnjanese. :D :D

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#91 ne: 18-11-2006, 16:31:37
Bashkedyzim i cuditshem  hmmmmm:

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#92 ne: 22-11-2006, 15:13:24
FLO

 • Postime: 7317
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#93 ne: 22-11-2006, 15:35:04
Stela  ;)

 • Postime: 1580
sorelina
#94 ne: 22-11-2006, 17:44:46
Igris

 • Postime: 6812
 • Gjinia: Femer
erlehta
#95 ne: 22-11-2006, 22:02:17
sandokan :D

 • Postime: 7317
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#96 ne: 23-11-2006, 10:39:09
Briseida  :P

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#97 ne: 25-11-2006, 08:33:45
Cironke  :D

 • Postime: 2905
 • Gjinia: Femer
Kinge
#98 ne: 29-01-2007, 22:19:20
He moj Kinge, u bërë halle me.......nëse po ,atëherë na trego qe mos mundohemi te kërkojmë emra tjerë dhe na trego si e quajte nipin/mbesen  :)

Po meses time i metet dhe pak për te ardhë ne jet dhe ju ftoj qe te me jepni sa me shum emra te bukur dhe me siguri kur të vijë ky gezim kaq i madh do e ndaj me ju. :)

Ju falenderoj gjithëve për emrat e bukur :)

 • Postime: 1625
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#99 ne: 31-01-2007, 13:07:34
fjoll